Warsztaty z zakresu MDR dla UW

W zeszłym miesiącu mieliśmy przyjemność przeprowadzić warsztaty online z zakresu raportowania schematów podatkowych (MDR) organizowanych przez Koło Naukowe Prawa Podatkowego Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (WPiA UW).

Szkolenie przeprowadzili nasi współpracownicy – doradca podatkowy Aleksander Styś oraz aplikant radcowski Michał Miklaszewski.

W ramach powyższego wydarzenia, uczestnicy mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu stosowania przepisów MDR oraz posłuchać o ich praktycznym zastosowaniu. Co więcej, w trakcie przedmiotowego wydarzenia zorganizowany został konkurs, w ramach którego zwycięzca mógł otrzymać udział w kursie na doradcę podatkowego organizowanego przez ADN Akademia.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni za możliwość poprowadzenia tego rodzaju wydarzenia dla studentów interesujących się tematyką podatkową. Mamy nadzieje, że to dopiero początek naszej współpracy z Kołem Naukowym Prawa Podatkowego – WPiA UW.

Podobne wpisy

Adres:

Siedziba spółki:
ADN Podatki Sp. z o.o.
Browary Warszawskie – Biura „Przy Warzelni”
ul. Grzybowska 56
00-844 Warszawa

Biuro operacyjne:
Budynek Bitwy Warszawskiej Business Center
ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7A
02-366 Warszawa

KRS 0000651927
NIP 5272789636
REGON 36607098800000

Telefon:

tel. (22) 208 28 88
fax: (22) 211 20 90

E-mail:

e-mail: biuro@adnpodatki.pl

Social Media: