ADN — Doradztwo Podatkowe – Kontakt

PRAWO | PODATKI | BIZNES

ADN - kompleksowe usługi doradcze i szkoleniowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ADN Podatki

Specjalizujemy się w zagadnieniach w zakresie prawa podatkowego, w szczególności: VAT, CIT, PIT, cło, akcyza, ceny transferowe, podatki międzynarodowe, podatki lokalne oraz postępowania podatkowe i sądowe. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w kontekście prawa handlowego, cywilnego oraz prawa pracy.

Oferujemy naszym Klientom rozwiązania prawno-podatkowe, które sprawdzają się w praktyce i pomagają efektywniej prowadzić biznes. Gwarantujemy, że współpraca z ADN Podatki to rzetelne rekomendacje a nie wyłącznie analizy.
Nasze usługi świadczymy w języku polskim oraz angielskim.

Zabezpiecz swoją firmę przed karuzelą podatkową!

Karuzele podatkowe stały się plagą dla uczciwych przedsiębiorców. Uczestnictwo w karuzeli podatkowej (w wielu wypadkach nieświadome) naraża jednocześnie na kontrole fiskusa, wstrzymanie zwrotu podatku VAT, jak również postawienie zarzutów karno-skarbowych. Dodatkowo, począwszy od 1 stycznia 2017 r. podatnikowi grozi również sankcja podatkowa w wysokości 100% oraz wykreślenie z rejestru jako czynnego podatnika VAT. W celu zabezpieczenia przed postawieniem przez organy podatkowo-skarbowe zarzutu udziału w karuzeli podatkowej przygotowaliśmy dla Państwa pakiet narzędzi. Zapraszamy do kontaktu!

Jak nas znaleźć?

Siedziba ADN Podatki zlokalizowana jest w centrum Warszawy – budynek Atrium Tower (w pobliżu Dworca Centralnego).

PUBLIKACJE

Zaufali nam

Do grona Klientów, którzy obdarzyli zaufaniem naszą Kancelarię, zaliczają się m.in.:

Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ok, rozumiem.