ADN – Doradztwo Podatkowe – Kontakt

ZESPÓŁ

Patrycja Łukasiewicz

Patrycja Łukasiewicz

Patrycja jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz aplikantką adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Doświadczenie zdobywała przez kilka lat w jednej ze spółek tzw. Wielkiej Czwórki, w szczególności w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych, zabezpieczenia społecznego oraz projektów związanych z prawem autorskim i nowymi technologiami.

Patrycja ukończyła również studia podyplomowe w zakresie Prawa Własności Intelektualnej i Nowych Technologii, prowadzone na Uniwersytecie Gdańskim oraz kilka kursów organizowanych przez WIPO. Jest również absolwentką British Law School organizowaną przez British Law Centre powiązaną z Uniwersytetem Cambridge. Odbywała także absolwenckie staże na Democritus University of Thrace, Uniwersytecie Masaryka w Brnie oraz w jednej z czołowych kancelarii w zakresie prawa własności intelektualnej w Kijowie.

W trakcie studiów była aktywnym członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Poland, gdzie działała w zakresie lokalnym oraz ogólnokrajowym, w szczególności w zakresie organizacji ogólnopolskich seminariów i konferencji. Przez 2,5 roku pełniła również funkcję Prezesa Koła Naukowe Prawa Międzynarodowe oraz ambasadora Rzecznika Praw Obywatelskich na Uniwersytecie Gdańskim.

Patrycja posiada doświadczenie m.in. w zakresie:
– 50% kosztów autorskich,
– programów motywacyjnych,
– IP Box,
– struktur wynagradzania,
– ustalania rezydencji podatkowej.

Zaufali nam

Do grona Klientów, którzy obdarzyli zaufaniem naszą Kancelarię, zaliczają się m.in.:

Bądź na bieżąco z podatkami
- dołącz do naszego mailingu!

Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ok, rozumiem.