ADN – Doradztwo Podatkowe – Kontakt

ZESPÓŁ

Artur Szymonek

Artur Szymonek | senior associate, aplikant adwokacki

Artur jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Warszawskim oraz aplikantem adwokackim przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Doświadczenie zdobywał współpracując z polskimi spółkami doradztwa podatkowego. Uczestniczył w projektach podatkowych realizowanych na rzecz podmiotów krajowych i zagranicznych, w tym m.in. z branży nieruchomości, produkcyjnej, paliwowej i farmaceutycznej. Posiada doświadczenie z zakresu sporów podatkowych oraz doradztwa podatkowego w obszarze podatków dochodowych i VAT. Interesuje się nowymi formami współpracy z organami podatkowymi (m.in. Program Współdziałania).

Działał w ramach Fundacji Academia Iuris im. Macieja Bednarkiewicza jako wolontariusz oraz koordynator Punktu porad prawnych.

Obecnie wspiera klientów w zakresie podatków dochodowych, VAT i należności celnych. Uczestniczy w projektach związanych z planowaniem bezpieczeństwa podatkowego organizacji – przygotowaniem i wdrażaniem procedur ograniczających odpowiedzialność karną skarbową, procedur WHT i procedur MDR.

Zaufali nam

Do grona Klientów, którzy obdarzyli zaufaniem naszą Kancelarię, zaliczają się m.in.:

Bądź na bieżąco z podatkami
- dołącz do naszego mailingu!

Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Ok, rozumiem.